Categories

1 Günde hatta birkaç saatte teslim e-ticaret siteleri

Balıkesir web tasarım e-ticaret 1 günde hemen teslim acayip süper hızlı uçan kaçan zıplayan siteler hemen satış yap!

Sizin e-ticaret sitenizi açmanızı bekleyen köşeye pusmuş şu site açılsa da hemen alışveriş yapsak diyen bir tüketici kitlesi de var ya hani 🙂 Öyle bir kitle ki bu ne reklama ne özenle hazırlanmış kurumsala önem veriyor. Fotoğraf çekimi de gereksiz zaten ne o öyle peyniri kesmişler yanına domates koymuşlar yanlarında örtüler felan.. Açacaksın gogleyi yazacaksın peynir diye sağ tık farklı kaydet ohh miss… yükleyive gariii ürünleri! 🙂

Şaka bir yana sadece Balıkesir E-ticaret değil neredeyse her ilde ilçede bu tip ilanları görmek mümkün. Peki bu 1 günde e-ticaret kurulumu mümkün mü? Elbette! Siz ajansımızda çayınızı içerken eğer boşta herhangi bir domain varsa saatler içinde bile kurabiliriz. Adını, algısı, sloganı, PR ını, patentini önemsiz kılarsak heleki hali hazırda 90 lardan kalma fontla hazırlanmış retro bir logonuz da varsa bu logonuzu da sol tarafa yerleştirip tasarımsız bomboş bir anasayfa ile siteyi teslim edebiliriz. (aslında böyle bir şeyi prensip gereği yapmayız ancak bu soru çok sorulduğu için farz edelim ki yaparsak demek istiyoruz) Ürün kategorilerini, ürün sayfalarını, bannerları, fotoğraflarını, kargo ayarlamalarını, resmi anlaşma sayfalarını kısaca sitenin her yerini doldurmak size düşer. “O zaman ben ne anladım bu işten?” der gibisiniz. Hele ki bilgisayar kullanımı ile çok haşır neşir değilseniz bunu yapmak için bilgisayardan anlayan bir yeğen bulmak da şart. İşte bu 1 günlük teslim serüveni altında yatan gerçek; boş bir sistem! Doldurmak, tasarlatmak, kampanya hazırlamak her şey size ait!

Yani fotoğrafçıya ayrı tasarımcıya ve dijital pazarlamaya ayrı farklı firmalardan alacağınız destekle sitenin tam dolu satışa hazır hali bu yöntemle haftalar sürebiliyor.

Renklam creative olarak tüm bu hizmetlerin anahtar teslim şekilde tek bir yerden hazırlandığını belirtmek isteriz. Balıkesir bölgesi E-ticaret atılımı konusunda özellikle gıda sektöründe parlayan yıldız olarak görmekteyiz. PR ve algı yönetimine önem vererek kurduğumuz e-ticaret sistemlerini “satış yapan e-ticaret modeli” mottomuzla sunmak için ajansımıza bekleriz.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.