Kısaca iş büyütme
ajansıyız

Bu yolda atmanız gereken adımlarınızda hep yanınızdayız. Klasik ajans mantığından çok butik sistem olarak medya iletişim ve tanıtım süreçlerinin her basamağını kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz

Hikayemiz...

Sürekli gelişen ve değişen reklamcılık sektöründe 2016 yılından bu yana emin adımlarla büyümekteyiz. Bulunduğumuz bölgede reklamcılık faaliyetlerine yeni bir soluk getirme amacıyla çıktığımız bu yolda planlamadan tasarıma, üretimden tedariğe tam hizmet reklamcılık anlayışına yeni bir boyut kazandırarak Butik Müşteri Sistemi'ni inşa ettik. Kaliteden asla ödün vermeden geliştirdiğimiz bu yöntemle müşterilerimize özel olduklarını hissettirmeyi amaçladık.

Birlikte büyüyoruz!

Renklam Creative olarak Balıkesir ve Körfez bölgesine katkı sağlamak için buradayız. Metropollerde edindiğimiz tecrübeleri sizlere aktararak birlikte yeni yeni yatırımlarla büyümeyi hedefliyoruz. Çünkü bizi mutlu edenin sadece iş yapmak olmadığının bilincindeyiz. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerle yükselişini görmenin bizim için en değerli kazanç olduğunun farkındayız.

Sizin için çalışan alanında uzman bir ekip

Tam hizmet anlayışımızın her bir departmanı için alanında uzman ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Her bir departmanın birbiri ile bağlantılı olarak işlediği bu sistemde tasarımdan prodüksiyon çekimlerine, e-ticaret sisteminden sosyal medya yönetimine tüm arkadaşlarımız "creative works!" yani yaratıcı çalışma mantığı ile hizmet veriyor. Art direktörümüz ve proje sorumlularımızın kontrolünde benzersiz ve fark yaratan yayınlar bu ekibimiz sayesinde oluşuyor.

Gerçek bir ajans deneyimine bekliyoruz

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için buradayız. Reklam hizmetlerinin yanında proje yönetimi, PR ve pazarlama danışmanlığı ile size her yönden artı katacağımıza inanıyoruz.

2000+

İş yetiştirdik
Kurulduğumuz günden bu yana küçük-büyük tüm işlerimiz

100+

Bizimle Büyüyen Marka
100'ün üzerinde firmaya marka dokunuşu gerçekleştirdik

122

Proje tamamladık
Prodüksiyondan web sistemlerine anahtar teslim projelerimiz