Kaliteden Ödün Vermiyoruz


Kurumsal itibarınız sizin için önemli olduğu kadar bizim için de çok önemlidir. Çünkü sunduğumuz tüm hizmetler bizim kalitemizi yansıtmaktadır. Bu amaçla tasarımdan üretime tüm işleriniz belirli bir kalite standartı altına asla düşmez. En kalitelisini en makul fiyata sunmayı amaç edinirken prensip gereği hizmet ve ürün bedellerinde kaliteyi düşürecek indirim taleplerini geri çevirmekteyiz.Hedeflenen Geri Bildirim Başarısı

Reklam süreç yönetimini planlı ve istikrarlı kullanarak işletmelerin bundan reel dönütler almasını hedefliyoruz. Hedeflerimiz %90 oranında tam başarı sağlarken işletmenin satış ve müşteri arttırımı yönündeki geri dönüşlerine katkıda bulunuyoruz. İşletmelerin isteğine göre şekillenmiş reklam araçları bazen geri dönüşü pozitif olamayabiliyor. Bu noktada biz devreye girerek reklam araçlarının nerde ne zaman hangi şartlarda kullanılması gerektiğini işletme yetkililerine planlayarak sunuyoruz. Sonuç itibari ile geri dönüşlerin gözle görülür çapta olması sağlanmış oluyor.

Beğenmezseniz bir daha üretiriz.

Müşteri kaybetme lüksümüz yoktur. Onay olarak gösterdiğimiz çalışmadan farklı bir çalışma sunulursa yada verilen hizmette hata görürseniz aynı işi bir daha üretir teslim ederiz. Renklam Creative olarak hizmette kusuru asla kabul görmüyoruz. Bizi tercih eden firmaların sanki bünyesinde çalışan bir personeli gibi davranarak firmayı daha iyi konuma getirme amacı hissediyoruz.