Reklama ve Tasarıma Yıllarını Vermiş Bir Ekip

Sürekli gelişen ve değişen reklamcılık sektöründe kurulduğumuz günden bu yana emin adımlarla büyümekteyiz. Bulunduğumuz bölgede reklamcılık faaliyetlerine yeni bir soluk getirme amacıyla çıktığımız bu yolda planlamadan tasarıma, üretimden tedariğe tam hizmet reklamcılık anlayışına yeni bir boyut kazandırarak Butik Müşteri Sistemini inşa ettik. Kaliteden asla ödün vermeden geliştirdiğimiz bu yöntemle müşterilerimize özel olduklarını hissettirmeyi amaçladık.Neden RENKLAM Adı? Neden CREATIVE?

Biz reklamcılık sektörünün fikir, tasarım ve kaliteli üretim alanlarında faaliyet gösterdiğimizi ifade etmek amacıyla RENK li fikirlerin REKLAM la buluşmasını anlatan RENKLAM ismini kullanmak istedik. Yaratıcılık, planlama, kurumsal işleyiş ve mükemmel sonuç odaklı prensiplerimize uluslararası arenada kabul gören en uygun ajans ünvanı; CREATIVE i ekledik. Fiziki yapımız teoride ajans, pratikte üretici pozisyonundadır. İstanbul, İzmir ve Bursa merkezli üretim ortaklarımızla geliştirdiğimiz iş ağımızla bölgemizdeki siz değerli firmalarımıza tam hizmet anlayışıyla yaklaşıyoruz.Hedefimiz; birlikte büyümek...

Renklam Creative olarak Balıkesir ve Körfez bölgesine katkı sağlamak için buradayız. Metropollerde edindiğimiz tecrübeleri sizlere aktararak birlikte yeni yeni yatırımlarla büyümeyi hedefliyoruz. Çünkü bizi mutlu edenin sadece iş yapmak olmadığının bilincindeyiz. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerle yükselişini görmenin bizim için en değerli kazanç olduğunun farkındayız.