Reklam Filmlerimizde oynamak ister misiniz?

Sektörünün en iyisi firmalarımız için hazırladığımız cast production projelerimizde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Kişisel Bilgiler

Lütfen belirtiniz...

Eğitim Bilgileriniz

En son mezun olunan okulun;

İş Deneyiminiz

Fotoğrafınızı yalnızca .jpg, .jpeg ve .png formatında yükleyebilirsiniz. En fazla 6 MB olmalıdır.

Referanslar

İNTERNETTEN YOLLANAN RESİMLER HAKKINDA
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 6 MB boyutlarında olmalıdır.
BİLİNMESİ GEREKENLER
Öncelikle 18 yaşından küçükler başvuru formunu doldururken ailelerine haber vermeliler. Ajansımız, internet üzerinden başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir. Başvurularınız oyunculuk, modellik v.s. başlıklar da, en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Sonuç, size en geç bir hafta içerisinde e-mail ve sms ile bildirilir.
BAŞVURU KABULU
Başvurunuz kabul edildiği takdirde RENKLAM CREATIVE ailesine katılabilmeniz için sizi ajansımıza ön görüşme ve fotoğraf çekimleri için davet edeceğiz. Görüşmeye gelirken sizden kimliğiniz ile gelmenizi isteyeceğiz. Görüntülü CV (Set Cart), profesyonel stüdyo da profesyonel ışıklar ve profesyonel cihazlar ile hazırlanmaktadır. RENKLAM CREATIVE, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle yapmış olduğunuz başvuru sonucunda ajansımız kabul edilme konusunda bir garanti vermemektedir.
BAŞVURU SONUCU
Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız resmin sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize e-posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularda bıraktığınız resimler kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form, kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

BRG DEFANCE Silah Çekimi

NECATİ GÜN İstanbul Koleksiyonu

BRG DEFANCE Silah Çekimi

NECATİ GÜN Cunda Koleksiyonu

BALIKESİR Tren Garı Tanıtımı