Neden Renklam Creative?

Çünkü...

Bizim için özelsiniz

Ciddi bir vakit ve takip gerektiren reklam ve tanıtım hizmetlerinizi üstleniyoruz. Kurumunuzun yoğun iş temposunda bu işlerle vakit kaybetmeyerek maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Memnuniyet odaklı çalışma prensibimiz ile işlerinizi piyasada olabilecek en üst kalitede size sunuyoruz.


 

Teslim ettiğimiz tüm işlerimizin arkasındayız. Bizim beğenmediğimiz hiçbir çalışmayı müşterilerimize sunmuyoruz. Yaptığımız her işin kalitesi ve güzelliği bizim kimliğimizi temsil ettiği bilinciyle çalışıyoruz.

Reklam değil
RENKLAM!


Çünkü reklam hizmetleri ciddi bir uğraş ve takip gerektirir. Renklam Creative olarak işletmenizin tüm reklam ve promosyon kalemleriyle tek tek ilgilenerek ne zaman neyin lazım olduğunu sizin için takip ediyor ve bildiriyoruz.

Üretime almadan önce bütün işlerimizi size örnek prova taslağı sunuyoruz. Böylece istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmanın önüne geçmiş oluyoruz. Alternatif reklam fikirlerimiz ile markanızın büyümesini beraber gerçekleştiriyoruz. Markalaşma süreci içerisinde gereken tüm resmi prosedür ve takibi sizin yerinize takip ederek zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Firmanın bütçe tercihine göre büyüme hedefi koyarak reklam hizmetlerinin sadece kağıt üstünde kalmasının önüne geçiyoruz. Sıradan bir reklam ajansı gibi değil sanki sizin bünyenizde çalışan birer personel gibi hareket ederek ihtiyaçlarınızı kendi ihtiyacımız gibi benimsiyoruz.

Nasıl
Çalışıyoruz?


Büyükten küçüğe her sektör ve kuruluş bizim için önem arz etmektedir. Çünkü bu bölgenin yeteri kadar gelişmemiş olmasının en büyük nedenlerinden biri de ayrıma maruz kalarak önemsenmemek olduğunun farkındayız. Bölgemizin gelişmesi için taşın altına elimizi koyuyor ayrım yapmadan birlikte gelişmek istiyoruz

Her sektöre ve bütçeye göre oluşturduğumuz iş geliştirme planı ile iş geliştirme uzmanımız tarafından firmanız incelemeye alınır. İhtiyaçlar ve eksiklikler belirlenerek aylık ve yıllık olmak üzere size özel plan sunulur. Ücretsiz yapılan bu hizmet sonrasında firmanızın talebi ve bütçe isteğine göre reklam hizmetlerimiz başlar. Sizlere sunacağımız bu planlama doğrultusunda neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu tespit eder hareket ederiz. Firmanıza yararı olmayacak hizmet maddelerini eleyerek gereklileri öneririz. Amacımız para kazanmak değil sizi kazanmak...

Neler Yaparız?