Paranızı çöpe atmayın
Kısa bir arastırma ile
Herkes websitesi yapabilir Ama..Uzmanlık gerektiren UI / UX tasarım kurallarına uygun mobil destekli ve firmanın kurumsallığını yansıtabilen görünüme çoğu tasarımcı ulaşamamaktadır. Sitede yer alacak görsel ve içeriklerin oluşturulmasından sitenin hızına kadar tüm detaylar bir düzen halinde uyumlu ilerlemesi gerekmektedir. Büyük ölçekli ulusal firmaların tam profesyonel görünüme ulaşmasının arkasında bu düzen yer almaktadır. Sitelerin sade, anlaşılır, her cihazda düzgün açılabilen (responsive) ve rakip sektörlerin sitelerinden ayırt ediciliği ön planda olması en önemli unsurlardır.

Alan Adı Temini ve takibi

com.tr uzantılı alan adlarınızın tüm resmi işleriyle ilgilenip satın alıyoruz. Periyodik ödemeleri hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Alan adınız hiçbir zaman takipsiz kalmaz, dilediğiniz zaman domaini tamamen size devrediyoruz.

Sunucu Hizmeti

Web sitelerinizin hızlı ve kesintisiz yayın yapabilmesi için Türkiye'deki veri merkezlerinde kiraladığımız sunucularda yüksek trafik ve işlemci gücü isteyen kaynaklar sağlıyoruz. Yıllık periyotlarla barınma hizmet bedelinin ödemesi konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Müşterilerimiz istemesi durumunda kendilerine ait hosting yönetim panelinin yetkilerini teslim ediyoruz.

UI / UX Responsive

Arayüz tasarımı bütün cihazlara uyumlu olarak teslim ediyoruz. Sektörün yoğun olarak hangi cihazlarda kullanıldığı tespitinden sonra o platforma ağırlık verilerek tasarımı yapılır. Teslim öncesi testlerden geçerek geri bildirime göre tekrar revize edilir.

E-Ticarete Yükseltme

Teslim ettiğimiz tüm web projeleri e-ticaret sistemi alt yapısını desteklemektedir. Tercih edildiğinde vizyon amaçlı kullanılan web sitelerinin tasarımı bozulmadan e-ticaret sistemi entegre edilip sanal-pos ile alışveriş yapılabilmektedir.

Güvenli site

Arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak için sitenin yeşil çubuklu güven veren sisteme sahip olması gerekmektedir. Tüm sitelerimizde 256 bit SSL kurulu şekilde teslim etmekteyiz.

Sürekli güncellenebilir Sistem

Güncel bir web sitesi güven veren bir firma imajı çizer. İster kendi başınıza ister bizim desteğimizle web sitenizi heryerden tüm cihazlardan giriş yaparak güncel tutabilirsiniz.

Görsel ve Video Çekim

Rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak profesyonel görünüm için gerekli fotoğraf ve video çekimleri tamamen kendi ekipmanımız ile sağlanmaktadır. Ek olarak çekim ve montaj bedeli ödemenize gerek kalmadan tüm içerikler bünyemizde oluşturulmaktadır.

Hepsi biryerde tasarım

Web sitesinde ayrı baskılı işlerde ayrı tasarımlar firmaya yarardan çok zarara sebep olabilmektedir. Firmanız için yapılan web siteleri bir bütün olarak tüm işlerinizle uyumlu kurumsal yapıda devam etmektedir.